Κυριακάτικο διπλοταμείο κέρασε το Freetips247.com

Κυριακατικο διπλοταμειο κερασε το Freetips247.com

Δημήτρης Μύτικας

Μετά το ταμείο του Σαββάτου (18/11) στα Special Bets, το Freetips247.com επανήλθε σε λιγότερο από 24ώρες με διπλό ταμείο ξανά από τα γήπεδα των προκριματικών του Euro 2024. Οι αποδόσεις που έβγαλαν τα δελτία του Freetips247.com ήταν 8.73 και 9.21 σε Both Teams to Score Bets και Asian Bets.

Πρώτα και με σχετική άνεση επιβεβαιώθηκαν τα Asian Bets, με την Σουηδία να υπερκαλύπτει το χάντικαπ -4.5 κόρνερ που είχαμε ως ζητούμενο παίρνοντας επτά κόρνερ στον αγώνα με την Εσθονία έναντι ενός. Το επόμενο σημείο που επιβεβαιώθηκε χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα ήταν το Over 1.25 γκολ στο ημίχρονο της αναμέτρησης Βέλγιο - Αζερμπαιτζάν με τους Βέλγους να πετυχαίνουν τέσσερα τέρματα στο πρώτο 45 λεπτό. Τρίτο και τελευταίο σημείο που επιβεβαιώθηκε στο πρώτο δεκάλεπτο του ματς ήταν το Over 1.75 γκολ πρώτου ημιχρόνου στην αναμέτρηση Ισπανία - Γεωργία, με τις δύο ομάδες να έχουν πετύχει από ένα τέρμα έως το 10'.

Δείτε εδώ το κερδισμένο δελτίο

Και επειδή ένα ίσον κανένα λίγα λεπτά αργότερα επιβεβαιώθηκε και το δελτίο με τα Both Teams to Score Bets. Αυτό το δελτίο ξεκίνησε από νωρίς με το παιχνίδι Ουγγαρία - Μαυροβούνιο να μας χαρίζει ένα θεαματικό 90λεπτο με τέσσερα τέρματα και την γηπεδούχο να πανηγυρίζει τη νίκη με σκορ 3-1. Τα επόμενα δύο παιχνίδια που θέλαμε να βγουν G/G ήταν το Σκωτία - Νορβηγία και το Βοσνία Εζεργοβίνη - Σλοβακία. Το πρώτο από τα δύο βγήκε με σχετική άνεση, καθώς στο 13ο λεπτό το σκορ ήταν 1-1. Το δεύτερο μας δυσκόλεψε καθώς οι ομάδες στην ανάπαυλα πήγαν στα αποδυτήρια χωρίς σκορ (0-0), ωστόσο στο δεύτερο μισό χρειάστηκαν επτά λεπτά για να μας πρασινίσουν το σημείο.

Δύο ακόμη επιτυχίες του Freetips247.com μέχρι τις επόμενες!