Τριάδα special πέρασε το Freetips247.com σε απόδοση 11.50

Τριαδα special περασε το Freetips247.com σε αποδοση 11.50

Δημήτρης Μύτικας

Τι κι αν το αγωνιστικό πρόγραμμα είναι φτωχό λόγω έλλειψης των μεγάλων ευρωπαϊκών πρωταθλημάτων, το Freetips247.com έχει βρει τη λύση για στέλνει τους αναγνώστες του στο ταμείο.

Το Σάββατο (18/11) έκλεισε με ταμείο σε απόδοση 11.50 με special bets, τα οποία επιβεβαιώθηκαν με σχετική άνεση πάρα την απόδοσή τους.

Αρχικά, τον δρόμο προς το ταμείο άνοιξε το γκολ εκτός περιοχής στο παιχνίδι Γαλλία - Γιβραλτάρ όπου οι «Τρικολόρ» σφυροκόπησαν τους αντιπάλους τους υπερκερνώντας τους με 14(!) γκολ.

Το επόμενο σημείο επιβεβαιώθηκε σε δυο δόσεις στο φιλικό ματς Γερμανία - Τουρκία. Τα «πάντσερ», αν και γνώρισαν την ήττα με 3-2 σκορ σκόραραν από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο, πρασινίζοντας το σημείο μας με σχετική άνεση.

Το τρίτο και πιο ρισκαδόρικο σημείο ήρθε από το παιχνίδι της Ολλανδίας με την Ιρλανδία, όπου ζητούσαμε μια μπάλα να βρει στο δοκάρι. Στο 52ο λεπτό του αγώνα ο τερματοφύλακας της Ιρλανδίας, Μπαζούνου, απέκρουσε το σουτ του Ράιντερς στέλνοντας το στο δοκάρι της εστίας του, τσεκάροντας παράλληλα το σημείο μας.

Μια ακόμη επιτυχία του Freetips247.com μέχρι την επόμενη!