Γεωργία - Τσεχία: Για την έκπληξη οι Γεωργιανοί

Γεωργια - Τσεχια: Για την εκπληξη οι Γεωργιανοι

Κώστας Τόπας

Η αναμέτρηση Γεωργία - Τσεχία ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της ημέρας (22/06).

Με το άστρο του Αρντά Γκιουλέρ να λάμπει στο ντεμπούτο του σε Ευρωπαϊκή διοργάνωση η Τουρκία επικράτησε με 3-1 της Γεωργίας για την πρώτη αγωνιστική του 6ου ομίλου του Euro 2024. Ο Μουλντούρ με φοβερό γκολ είχε ανοίξει το σκορ ενώ ο Ακαϊντίν έσωσε την ομάδα του από το 2-2 με σωτήρια κεφαλιά στο έκτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Από την άλλη, αν και αγχώθηκε, η Πορτογαλία ξεκίνησε με νίκη το Euro 2024, καθώς επικράτησε 2-1 της Τσεχίας, στο δεύτερο χρονικά ματς του 6ου Ομίλου.Οι Ίβηρες, αν και παρουσιάστηκαν καλύτεροι, βρέθηκαν πίσω στο σκορ στην πρώτη τελική των τυπικά φιλοξενούμενων. Ωστόσο, κατάφεραν να κάνουν την ανατροπή στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης, με το γκολ που πέτυχε στην πρώτη του επαφή με την μπάλα ο Κονσεισάο, που είχε περάσει στο ματς ελάχιστα λεπτά νωρίτερα

Γεωργία - Τσεχία: Προγνωστικά

Το Over 2.5 έχει επιβεβαιωθεί στα τρία τελευταία παιχνίδια που έχουν δώσει, οπότε δεν είναι απίθανο να επιβεβαιωθεί και σήμερα σε απόδοση 1.91.

🔥H καλύτερη Euro Offer aπό τη Novibet και τη Wolt!

Γεωργία - Τσεχία: Ειδικά στοιχήματα

Σε αυτό το Euro έχουμε δει ήδη πάρα πολλά αυτογκόλ και γι' αυτό θα το επιλέξουμε και σήμερα ξεκάθαρα βάσει απόδοσης, στο 9.00.

Βρες εδώ έτοιμο το δελτίο σου

Γεωργία - Τσεχία: Η ενισχυμένη απόδοση* που αξίζει

Το να καταφέρουν να βρουν και οι δύο ομάδες δίχτυα στο πρώτο ημίχρονο, προσφέρεται στο 4.90. Κάτι που δεν περνάει απαρατήρητο...

🔥EURO με το συλλεκτικό album του EURO 2024 για τα νέα μέλη κι ένα ακόμα super έπαθλο*

Γεωργία - Τσεχία: Bet Builder

Αρχικά θα πάμε με το 1Χ στο 2.15 μιας και η Γεωργία έχει δείξει ότι διαθέτει όλα τα προσόντα για να κατακτήσει το τρίποντο ή ακόμα και την ισοπαλία σήμερα. Επιπλέον θα πάμε με το Over 4.5 Κάρτες στο 2.15, καθώς αναμένεται να δούμε σκληρό παιχνίδι από τους παίκτες και των δύο ομάδων και τέλος θα πάμε με το Over 3.5 προσπάθειες στην εστία για την πλευρά των γηπεδούχων σε απόδοση 1.75.

• Τελικό Αποτέλεσμα: 1Χ (2.15)

• Συνολικές Κάρτες: Over 4.5 (2.15)

• Τελικές προσπάθειες Γεωργία: Over 3.5 (1.75)