Ο Εμπολό της Ελβετίας και τα 2-3 γκολ στο 7.70

Ο Εμπολο της Ελβετιας και τα 2-3 γκολ στο 7.70

Η Σκωτία αντιμετωπίζει την Ελβετία στο πλαίσιο της δεύτερης αγωνιστικής του Α΄ Ομίλου. Η αναμέτρηση θα ξεκινήσει στις 22.00 και θα μεταδοθεί τηλεοπτικά από την ΕΡΤ 1.

Σκωτία – Ελβετία: Προγνωστικά

Εκτός τόπου και χρόνου η Σκωτία στην πρεμιέρα απέναντι στην οικοδέσποινα. Δεν ήταν μόνο τα πέντε γκολ (5-1) που δέχθηκε η ομάδα του Κλαρκ, εκ των οποίων τα τρία στο πρώτο ημίχρονο, αλλά και το γεγονός πως δεν είχε ούτε μια τελική στην αναμέτρηση. Από την άλλη πλευρά η Ελβετία εξέπληξε θετικά με την εμφάνιση της κόντρα στην Ουγγαρία (3-1) καταφέρνοντας με εξαιρετική απόδοση στο πρώτο ημίχρονο να προηγηθεί με 2-0. Οι Μαγυάροι μείωσαν στο 66΄, όμως ο Εμπολό στις καθυστερήσεις έγραψε το τελικό 3-1. Ο Γιακίν δεν ξεκίνησε με τους Σακίρι και Αμντουνί παίζοντας με 3-4-3 και δικαιώθηκε για τις επιλογές του.

🔥Το EURO 2024 ξεκινά στις 14/06 και το Pamestoixima.gr γιορτάζει το μεγάλο αθλητικό γεγονός με νέα προσφορά* γνωριμίας εντελώς δωρεάν!👈

Η Ελβετία με βάση την εικόνα των δύο ομάδων στην πρεμιέρα είναι το φαβορί της αναμέτρησης, αλλά οι Σκωτσέζοι μετά την πανωλεθρία απέναντι στους Γερμανούς αναμένεται να είναι πιο συγκεντρωμένοι στα μετόπισθεν. Δεν αποκλείεται το ματς να κριθεί σε λεπτομέρειες και ως εκ τούτου θα στραφούμε στο εύρος των 2-3 τερμάτων.

Σκωτία – Ελβετία: Ειδικά Στοιχήματα

Η Σκωτία παίζει σε τούτο το ματς την επιβίωση της και σε αντίθεση με την αναμέτρηση κόντρα στη Γερμανία θα πρέπει να κάνει πιο αισθητή την παρουσία της στην επίθεση. Το ζητούμενο είναι πως θα μπορέσει την ίδια στιγμή να αποφύγει τις κακοτοπιές στην άμυνα. Το 1-1 ως anytime σκορ αξίζει ένα ρίσκο στο 2.60.

Σκωτία – Ελβετία: Η ενισχυμένη απόδοση* που αξίζει

Η Ελβετία έδειξε να βρίσκεται σε καλύτερη κατάσταση από τους Σκωτσέζους. Ανεξάρτητα από το τελικό αποτέλεσμα θα ρισκάρουμε νίκη της ομάδα του Γιακίν στο πρώτο ημίχρονο περιμένοντας πως οι Σκωτσέζοι θα βρουν τον τρόπο να σκοράρουν κατά την διάρκεια της αναμέτρησης. Ο πάντα επικίνδυνος Εμπολό μπορεί να βρει δίχτυα. Με ενισχυμένη απόδοση στη Betsson οι τρεις αυτές επιλογές αθροιστικά προσφέρουν απόδοση 8.80!

Μάθε εδώ 👈 πώς διεκδικείς έως και 1.000.000€, 300.000€ εγγυημένα χρηματικά έπαθλα* εντελώς δωρεάν* 🤑

• Ελβετία να νικήσει το πρώτο ημίχρονο - Και οι 2 ομάδες να σκοράρουν- Embolo να σκοράρει οποιαδήποτε στιγμή σε απόδοση 8.80 στην Betsson.

Σκωτία – Ελβετία: Bet Builder

Περιμένουμε ένα πιο κλειστό ματς από πλευράς Σκωτίας. Η ομάδα του Στιβ Κλαρκ είναι αναγκασμένη να παλέψει για να ελπίζει. Η κλίμακα των 2-3 τερμάτων έχει τύχη, αφού η Ελβετία δεν είναι σε καμία περίπτωση Γερμανία. Σε απόδοση 1.95.

Ο Εμπολό δεν είχε αγωνιστεί με την εθνική Ελβετίας από το Μουντιάλ του Κατάρ, όμως η επανεμφάνιση του με το εθνόσημο ήταν εντυπωσιακή, μολονότι αγωνίστηκε ως αλλαγή. Με καλή ψυχολογία ο φορ της Μονακό είναι σε θέση να σκοράρει ξανά σε απόδοση 3.30

Κλείνουμε την τριάδα του Bet Builder για να ανεβάσουμε την συνολική απόδοση με το Over 2.5 κίτρινες κάρτες, κάτι που μπορεί να επαληθευτεί κυρίως με την συμβολή των Σκωτσέζων, οι οποίοι φημίζονται για το πάθος τους, το οποίο όμως οδηγεί σε σκληρά μαρκαρίσματα.

Σύνολο Τερμάτων: 2-3 (1.95)
Να σκοράρει Εμπολό: (3.30)