Γερμανία - Σκωτία: Ειδικά σημεία σε απόδοση 50.00 και 3.80

Γερμανια - Σκωτια: Ειδικα σημεια σε αποδοση 50.00 και 3.80

Κώστας Τόπας

Η αναμέτρηση Γερμανία - Σκωτία για την πρεμιέρα του Euro 2024 ξεχωρίζει από το πρόγραμμα της Παρασκευής (14/06, 22:00).

Όπως είναι λογικό φαβορί του ομίλου προτείνεται η οικοδέσποινα Γερμανία σε απόδοση 1.40, η οποία μετά το στραβοπάτημα στο Mundial θέλει να κάνει μία πορεία ανάλογη του ονόματός της στο Euro 2024. Ελβετία, Ουγγαρία και Σκωτία ετοιμάζονται για μεγάλες «μάχες» με… φόντο την πρόκριση στα νοκ-άουτ της διοργάνωσης. Προβάδισμα έχει η Ελβετία, η οποία προσφέρεται σε απόδοση 4.85, με τις Ουγγαρία και Σκωτία να βρίσκονται σε διψήφια απόδοση (10.00 και 12.00 αντίστοιχα).Νικητής Ομίλου Α'

• Γερμανία 1.40
  • Ελβετία 4.85
  • Ουγγαρία 10.25
  • Σκωτία 12.00

🔥 Nέα προσφορά* γνωριμίας χωρίς κατάθεση στο betshop! Βρες την εδώ!👈

Η... ρετσινιά της εποχής Χοακίμ Λεβ στον πάγκο των «πάντσερ» δεν έχει αποβληθεί από την Εθνική Γερμανίας. Οι κάκιστες πορείες σε Mundial (2018, 2022) και Euro (2020) ακόμα... κυνηγούν την οικοδέσποινα του Euro 2024. Πιστεύουμε πως η «μάνσαφτ» θα θελήσει να εκμεταλλευτεί την έδρα της, καθώς όλο το κλίμα γύρω από αυτή και θα πάει μακριά στο Euro 2024 που θα φιλοξενήσει. Σε απόδοση 2.15 προσφέρεται η συμμετοχή της Εθνικής Γερμανίας στον ημιτελικό της διοργάνωσης.

Τα "πάντσερ" στα πέντε ματς που έχουν αντιμετωπίσει την Σκωτία μετράνε τέσσερις νίκες και μία ισοπαλία. Αξιο αναφοράς είναι ότι στα τρία από τα τέσσερα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια, έληξαν με διαφορά ένα γκολ υπέρ της Γερμανίας. Κάτι που θα ποντάρουμε και απόψε. Συγκεκριμένα πάμε με το σημείο "Γερμανία να κερδίσει με 1 γκολ ακριβώς" σε απόδοση 3.80.

Βρες εδώ έτοιμο το δελτίο σου

Επιπλέον, θα πάμε με το ρίσκο και συγκεκριμένα με το Ακριβές Σκορ Ημίχρονο/Τελικό σε απόδοση 50.00, 0-1 ημίχρονο, 2-1 τελικό. Θεωρούμε πως οι Σκωτσέζοι μπορούν να βρουν διαδρόμους στη ανοιχτή άμυνα των Γερμανών, να προηγηθούν στο ημίχρονο, αλλά στο δεύτερο 45λεπτο, τα "πάντσερ" θα βρουν τον καλό τους εαυτό και θα φορτσάρουν για να πάρουν στο τέλος μια άνετη και επιβλητική νίκη με 2-1!