Bet Builder για το Βέλγιο - Γαλλία

Bet Builder για το Βελγιο - Γαλλια

Κώστας Τόπας

Το Freetips247.com επικεντρώνεται στην αναμέτρηση του Βελγίου με τη Γαλλία (21:45).

Την περασμένη αγωνιστική,  Ιταλία και Βέλγιο αναδείχθηκαν ισόπαλες 2-2, με τους γείτονές μας να παραμένουν στην πρώτη θέση του ομίλου, έχοντας έναν πόντο διαφορά από τη Γαλλία που ακολουθεί.

Μπορεί η Ιταλία να προηγήθηκε από τα… αποδυτήρια και να διπλασίασε στα τέρματά της στα μέσα του ημιχρόνου, ωστόσο δεν μπόρεσε να διατηρήσει το προβάδισμα. Η κόκκινη κάρτα του Πελεγκρίνι στο 40’ άλλαξε την αριθμητική ισορροπία και έδωσε την ευκαιρία στο Βέλγιο να σώσει την παρτίδα και να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας.

Από την άλλη, για 85 λεπτά, η Γαλλία είχε ένα ισχνό προβάδισμα στη Βουδαπέστη απέναντι στο αδύναμο Ισραήλ, αλλά με δύο γκολ στο τέλος επικράτησε 4-1 σε ματς για την 3η αγωνιστική του 2ου ομίλου στην League A.

Πλέον, η Ιταλία είναι πρώτη στην κατάταξη του ομίλου με επτά βαθμούς, ενώ έξι έχει η Γαλλία. Στην τρίτη θέση βρίσκεται το Βέλγιο με τέσσερις βαθμούς, ενώ το Ισραήλ δεν έχει καταφέρει να συγκεντρώσει ούτε βαθμό.

Για το Bet Builder:

Το Βέλγιο δεν έχει κερδίσει κανέναν απο τους τελευταίους 4 αγώνες ενάντια στη Γαλλία. Ωστόσο, δεν έχασε σε κανέναν από τους τελευταίους 9 εντός έδρας αγώνες. Γι' αυτό κρατάμε το Χ σε απόδοση 3.35.

Επιπλέον, θα πάμε με τις κάρτες και συγκεκριμένα με το Over 3.5 σε απόδοση 1.65, καθώς αναμένεται σκληρό παιχνίδι κι από τις δύο ομάδες.

Και τέλος θα κρατήσουμε το σημείο "προσπάθεια στην εστία Κολό Μουανί +1" σε απόδοση 1.50. Ο Γάλλος επιθετικός, μετά και την απουσία του Εμπαπέ αναμένεται να έχει πρωταρχικό ρόλο στην επίθεση της Γαλλίας.