Παρολί με Σκόρερ σε απόδοση 19.80

Παρολι με Σκορερ σε αποδοση 19.80

Η τριπλέτα των σκόρερ του Freetips247 από τα ματς της Κυριακής (8/9) για το Nations League!

Κροατία – Πολωνία (Λεβαντόφσκι)
Ο μεγάλος σταρ της Πολωνίας μπορεί να έχει πατήσει τα 36 ωστόσο όχι μόνο παραμένει ως η πλεόν αξιόπιστα επιθετικά λύση για την ομάδα του Μίχαλ Πρόμπιερζ, αλλά διανύει και περίοδο φόρμα, αφού έχει σκοράρει πέντε γκολ σε ισάριθμα παιχνίδια. Τα τέσσερα με την Μπαρτσελόνα, ενώ βρήκε και δίχτυα με την Πολωνία απέναντι στην Σκωτία (2-3). Απέναντι στην Κροατία ο «Λέβα» είναι εκείνος που θα σηκώσει το επιθετικό βάρος και έχει καλές πιθανότητες να προσθέσει ένα ακόμη γκολ στο ενεργητικό του.

Σουηδία – Εσθονία (Ίσακ)
Η Σουηδία τα βρήκε «σκούρα» για ένα ημίχρονο κόντρα στο Αζερμπαϊτζάν με την ομάδα του Φερνάντο Σάντος να χάνει πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου. Στην επανάληψη η Σουηδία πέτυχε τρία γκολ, ενώ μίλησε η κλάση του Αλεξάντερ Ίσακ. Ο άσος της Νιούκαστλ σκόραρε στο τελευταίο ματς της αγγλικής ομάδας κόντρα στην Τότεναμ (2-1), ενώ σημείωσε ακόμη δύο τέρματα στο Αζερμπαϊτζάν. Με την φόρα που έχει και αντιμετωπίζοντας έναν σχετικά βατό αντίπαλο, ο φορ της ομάδας του Γιον Νταλ Τόμασον μπορεί να τα καταφέρει σε τρίτο συνεχόμενο ματς.

Ελβετία – Ισπανία (Γιαμάλ)
Η Ισπανία στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Σερβία έμεινε «άσφαιρη» έπειτα από 9 παιχνίδια, πράγμα σπάνιο λόγω του τρόπου που αγωνίζεται. Ο Λαμίν Γιαμάλ ξεκίνησε στην ενδεκάδα, αλλά δεν κατάφερε να συνεισφέρει στο σκοράρισμα. Το παιδί-θαύμα της Μπαρτσελόνα έχει σκοράρει μόλις μια φορά στη φετινή La Liga και ψάχνει ένα ξέσπασμα. Απέναντι στην Ελβετία ο 17χρονος άσος είναι σε θέση να κάνει αισθητή την παρουσία του πετυχαίνοντας τουλάχιστον ένα γκολ.