Mega Παρολί Κυριακής σε απόδοση 19.93!

Mega Παρολι Κυριακης σε αποδοση 19.93!

Το MEGA παρολί του Freetips247 από τα ματς της Κυριακής (25/8) σε συνολική απόδοση 19.93!

Ρεάλ Μαδρίτης vs Ρεάλ Βαγιαδολίδ (1 & Over 2.5)

Ισοπαλία 1-1 στην πρεμιέρα της La Liga για την Ρεάλ Μαδρίτης κόντρα στη Μαγιόρκα. Ο Ροντρίγκο άνοιξε το σκορ για την ομάδα του Αντσελότι στο 13΄, όμως ο Κοσοβάρος φορ Μουρίκι έφερε το σκορ στα ίσια στα 53΄ Αποβλήθηκε και δεν υπολογίζεται ο Μεντί. Η Βαγιαδολίδ μπήκε με το δεξί στη σεζόν, καθώς επικράτησε με 1-0 της της Εσπανιόλ με γκολ του Ραούλ Μόρο. Πέντε σερί νίκες ανεξαρτήτως έδρας μετρά την τελευταία τετραετία κόντρα στη Βαγιαδολίδ η Ρεάλ. Θα συνδυάσουμε τον άσο με το Over 2.5 γκολ.

Αστέρας Τρίπολης vs Βόλος (1)

Ιδανική πρεμιέρα για τον Αστέρα Τρίπολης που κατάφερε να εκμεταλλευτεί την μέτρια αγωνιστική εικόνα του Παναθηναϊκού, που είχε 9 νέα πρόσωπα στην 11άδα (0-1). Ο Κρέσπι ήταν εκείνος που κέρδισε την αποβολή του Ζέκα, ενώ κατάφερε να σκοράρει με απευθείας φάουλ στο 52’. Ο Βόλος δεν κατάφερε να προβάλει αντίσταση στον Ολυμπιακό γνωρίζοντας φυσιολογική ήττα με 2-0 με γκολ των Ρόντινεϊ (13΄) και Κορέα (73΄). Σχηματισμό 3-5-2 επέλεξε ο Χοακίν Γκόμεθ, με τον Σιαμπάνη στο τέρμα και τους Κορέα, Καλογερόπουλο και Τσοκάνη στην άμυνα. Μύγας και Φεράρι είχαν ρόλο μπακ χαφ, με Γκλάβτσιτς, Κόμπα και Βιγιαφάνιες στο κέντρο και τους Ασεχνούν, Κόζτα μπροστά. Ο Βιγιαφάνιες μάλιστα άφησε την ομάδα του με 10 παίκτες λόγω αποβολής στο 32΄. Ο Αστέρας εμφάνισε συνοχή και έδειξε πως είναι ικανός για μια καλή πορεία στο πρωτάθλημα. Θα στραφούμε στον άσο.

Φιορεντίνα vs Βενέτσια (G/G)

Ισόπαλη κόντρα στην Πάρμα αναδείχθηκε η Φιορεντίνα στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής (1-1) με τον Κριστιάνο Μπιράγκι να ισοφαρίζει στο 75'. Ακολούθησε αναπάντεχο στραβοπάτημα στο πρώτο παιχνίδι για τα πλέι-οφ του Κόνφερενς Λιγκ, αφού η «Βιόλα» βρέθηκε στο 12΄ να χάνει με 2-0 στο «Αρτέμιο Φράνκι» από την Ακαδημία Πούσκας καταφέρνοντας στη συνέχεια να πετύχει 3 γκολ. Οι Ούγγροι ωστόσο ισοφάρισαν στο 89΄ με τον Γκόλα. Στον αντίποδα, η Βενέτσια δεν κατάφερε να αποφύγει την ήττα στη Ρώμη από την Λάτσιο με 3-1. Η ομάδα της Βενετίας μάλιστα προηγήθηκε μόλις στο 3΄ όμως η Λάτσιο ισοφάρισε στο 11΄. Η Φιορεντίνα δείχνει να αντιμετωπίζει προβλήματα στα μετόπισθεν στο ξεκίνημα της σεζόν, γεγονός που μπορεί να εκμεταλλευτεί η Βενέτσια. Θα επιλέξουμε G/G.

Μαρσέιγ vs Ρεμς (1 & Over 1.5)

Η Μαρσέιγ μπήκε με τον ιδανικό τρόπο στην εποχή του Ρομπέρτο Ντε Τσέρμπι, με μια ονειρική εμφάνιση που συνοδεύτηκε από το εμφατικό εκτός έδρας 5-1 απέναντι στην Μπρεστ. Στο 31΄ το σκορ ήταν ήδη 0-3, ενώ σκόραραν από δύο φορές τόσο ο Γκρίνγουντ, όσο και ο Ενρίκε. Με το αριστερό ξεκίνησε τις φετινές υποχρεώσεις της στη Ligue 1, καθώς ηττήθηκε εντός έδρας με 2-0 από την Λιλ. Ο Ντιακιτέ στο 45+3 και ο Ντέιβιντ στις καθυστερήσεις διαμόρφωσαν το τελικό σκορ. Το ματς σημαδεύτηκε πό τον σοκαριστικό τραυματισμό του Άνχελ Λόπες, με τον Αμαντού Κονέ της Ρεμς να τιμωρείται με απευθείας κόκκινη στο 15΄. Η Μαρσέιγ δείχνει να περνά σε άλλο επίπεδο με τον Τσέρμπι και με βάση τα όσα έδειξε στην πρεμιέρα αξίζει να την εμπιστευτούμε. Για μεγαλύτερη απόδοση θα συνδυάσουμε τον άσο με το Over 1.5 γκολ.

Ναπολι vs Μπολόνια (2-3 γκολ)

Η Νάπολι αν και είχε την κατοχή και δεν έδειξε να κινδυνεύει ιδιαίτερα στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με την Βερόνα, εντούτοις στην επανάληψη δέχθηκε τρία γκολ και γνώρισε βαριά ήττα με 3-0! Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις. Από την άλλη πλευρά, η Μπολόνια, η οποία παρατάχθηκε με τον Λυκογιάννη στην ενδεκάδα παραχώρησε ισοπαλία (2-2) κόντρα στην Ουντινέζε. Η Μπολόνια σκόραρε στο 57’ με πέναλτι του Ορσολίνι. Η Ουντινέζε πήρε τον έλεγχο κι έφτασε στην ισοφάριση στο 68’ με γκολ του Τζιανέτι. Η Νάπολι θέλει να «ρεφάρει» την βαριά ήττα του πρώτου αγώνα, ωστόσο η Μπολόνια δεν θα είναι εύκολη «λεία». Το ματς αναμένεται να κριθεί σε λεπτομέρειες με το εύρος των 2-3 τερμάτων να έχει τύχη!