Δύο «αστεράτα» Bet Builder σε απόδοσεις 7.00 και 7.60

Δυο «αστερατα» Bet Builder σε αποδοσεις 7.00 και 7.60

Δημήτρης Μύτικας

Με δύο Bet Builder, από την έναρξη των επαναληπτικών της φάσης των "16" και πιο συγκεκριμένα από τις αναμετρήσεις Ρεάλ Σοσιεδάδ - Παρί Σεν Ζερμέν και Μπάγερν Μονάχου - Λάτσιο, θα προτείνει το Freetips247.com.

Παρί Σεν Ζερμέν και Ρεάλ Σοσιεδάδ θ' αναμετρηθούν στην Ισπανία για τον επαναληπτικό της φάσης των "16" του Uefa Champions League. Οι Παριζιάνοι έχουν σημαντικό πλεονέκτημα με τη νίκη τους (2-0) στον πρώτο αγώνα και στην χώρα των Βάσκων θα θελήσει να το εκμεταλλευτούν ενόψει της πρόκρισης στα προημιτελικά της διοργάνωσης.

Οι πρωταθλητές Γαλλίας, αναμφίβολα είναι το φαβορί τόσο στο ζευγάρι όσο στην υπόθεση πρόκρισης. Οι αποδόσεις στον επαναληπτικό αγώνα δίνουν στις λεπτομέρειες την Ρεάλ Σοσιεδαδ σε θέση ισχύος. Βέβαια, η γηπεδούχος μετράει αρκετές απουσίες και από το πρώτο λεπτό θα χρειαστεί να παίξουν ανοιχτά. Θα επιλέξουμε ως πρώτος σημείο του Bet Builder το διπλό (2.77).

Ως δεύτερη επιλογή θα προσθέσουμε ένα σημείο ημιχρόνου. Πιο συγκεκριμένα θα επιλέξουμε το Over 0.5 γκολ της Παρί Σεν Ζερμέν στο πρώτο ημίχρονο. Οι Βάσκοι θ' αναγκαστούν από το πρώτο λεπτό της αναμέτρησης να επιτεθούν και να παίξουν... ανοιχτά για να αποκτήσουν ελπίδες για την πρόκριση. Αυτό θα δημιουργήσει αρκετούς χώρους στην άμυνα των γηπεδούχων, πράγμα το οποίο μπορεί να εκμεταλλευτεί η Παρί Σεν Ζερμέν με τα ταχύτατα άκρα που έχει.

Τελευταία επιλογή για το Bet Builder αφορά τα κόρνερ της αναμέτρησης. Περιμένουμε η Παρί Σεν Ζερμέν να κάνει αρκετές επιθέσεις κόντρα στην Σοσιεδάδ. Το line των 4.5 κόρνερ είναι αρκετά βατό για τους φιλοξενούμενους, οι οποίοι κάνουν αρκετές πλαγιοκοπήσεις, και αυτό θα έχουμε ως τελευταία επιλογή.

Το Bet Builder για το Ρεάλ Σοσιεδάδ - Παρί Σεν Ζερμέν

• Τελικό Αποτέλεσμα: 2
  • Γκολ γηπεδούχου 1ο ημίχρονο: Over 0.5
  • Σύνολο κόρνερ γηπεδούχου: Over 4.5

Bet Builder απόδοσης: 7.60

Βρες εδώ το Bet Builder

Στο άλλο παιχνίδι της βραδιάς η Λάτσιο θα ταξιδέψει στην Γερμανία για ν' αντιμετωπίσει την Μπάγερν Μονάχου και να... πατήσει πάνω στο πλεονέκτημα της νίκη της στο πρώτο ματς με σκορ 1-0. Οι «Λατσιάλι», αναμφίβολα, δεν έχουν εύκολο έργο στην Allianz Arena, με τους «Βαυαρούς» να είναι το φαβορί τόσο στην αναμέτρηση όσο και στο θέμα της πρόκρισης.

Και αυτό το Bet Builder θα αποτελείται από τρεις επιλογές. Αρχικά θα επιλέξουμε τη νίκη της Μπάγερν Μονάχου με ασιατικό χάντικαπ. Μετά από αρκετά ανεπιτυχή αποτελέσματα η ομάδα του Τόμας Τούχελ είναι αναγκασμένη να βγάλει αντίδραση και η πρόκριση γι' αυτή μπορεί να έρθει μόνο με νίκη με διαφορά δύο τερμάτων στην κανονική διάρκεια του παιχνιδιού.

Δεύτερο σημείο στο Bet Builder θα είναι από τις κάρτες του ματς. Η Λάτσιο θα χρειαστεί να... ιδρώσει για να διατηρήσει το πλεονέκτημα από τη νίκη του πρώτου ματς και συνάμα την πρόκριση στα προημιτελικά του Champions League. Για να γίνει αυτό οι Ιταλοί θα χρειαστεί να αμυνθούν και να μπουν σε αρκετές μονομαχίες. Θα επιλέξουμε τις Over 3.5 κάρτες για τους φιλοξενούμενους.

Τελευταία επιλογή στο Bet Builder από το ματς θα είναι από τα ατομικά στατιστικά. Πιο συγκεκριμένα, περιμένουμε να κάνει αρκετές επιθέσεις η Μπάγερν Μονάχου μιας και θα έχει το πάνω χέρι στο ματς. Κύριος εκφραστής των επιθέσεων της Μπάγερν Μονάχου θα είναι ο Χάρι Κέιν, ο οποίος θα ποντάρουμε ν' απειλήσει τουλάχιστον δύο φορές την εστία των φιλοξενούμενων.