Crazy Fun Bets: Κόκκινη κάρτα στην Πόλη, σκοράρει και στα δύο ημίχρονα η Ντόρτμουντ!

Crazy Fun Bets: Κοκκινη καρτα στην Πολη, σκοραρει και στα δυο ημιχρονα η Ντορτμουντ!

Το Freetips247.com θα ασχοληθεί με το κουπόνι του Σαββάτου (9/12), από το οποίο θα προτείνει Crazy Fun Bets από ματς της Serie A, της Bundesliga και του τουρκικού πρωταθλήματος.

Besiktas vs Fenerbahce (Kόκκινη κάρτα)

Κλασικό ντέρμπι της Κωνσταντινούπολης με μεγάλη αντιπαλότητα. Τα ματς μεταξύ των «Μαύρων Αετών» και της «Τσιμ-Μπομ» χαρακτηρίζονται από πολλές κάρτες, πέναλτι. Στην προκειμένη περίπτωση θα ρισκάρουμε στον καταλογισμό κόκκινης κάρτας, κάτι που συνέβη και τον περασμένο Απρίλιο, όταν η Μπεσίκτας επικράτησε στο «Σουκρού Σαράτσογλου» με 4-2 της Φενέρμπαχτσε.

Atalanta vs Milan (πέναλτι)

Η Μίλαν αναμένεται να έχει δύσκολο έργο στο Μπέργκαμο, ωστόσο τα τελευταία χρόνια βρίσκει τον τρόπο για να σκοράρει. Οι «Ροσονέρι» ωστόσο έχουν κερδίσει μέχρι στιγμής 4 πέναλτι και βρίσκονται στην τριάδα των ομάδων με τον υψηλότερο μέσο όρο. Διόλου απίθανο να καταλογιστεί η εσχάτη των ποινών.

Dortmund vs Leipzig (Ντόρτμουντ να σκοράρει και στα 2 ημίχρονα)

Δύο από τις πιο επιθετικές ομάδες της Bundesliga, με την Μπορούσια Ντόρτμουντ να στηρίζεται εν πολλοίς στην έδρα της. Ο τρόπος που αγωνίζεται η Λειψία θα δώσει την ευκαιρία στους Βεστφαλούς να βγουν μπροστά σε ένα ματς όπου αναμένεται να έχει αρκετά γκολ. Οι γηπεδούχοι δείχνουν ικανοί να σκοράρουν και στα δύο ημίχρονα!