Special Bets από Europa & Conference σε απόδοση 670.68!

Special Bets απο Europa & Conference σε αποδοση 670.68!

Κώστας Τόπας

Τέσσερα ματς από Europa & Conference League έχει συγκεντρώσει το Freetips247.com για ποντάρισμα σε special... σημεία!

Σλάβια Πράγας vs Ρόμα (Σκορ πολλαπλών επιλογών: 2-1, 3-1, 4-1)

Η Ρόμα είναι αήττητη στον όμιλό της, ούσα στην κορυφή της βαθμολογίας. Από την άλλη, η Σλάβια Πράγας παραμονεύει στη δεύτερη θέση, έχοντας τρεις λιγότερους. Στο πρώτο ματς, οι «τζιαλορόσι» κατέκτησαν εύκολα τη νίκη, με 3-0, ωστόσο σήμερα δεν θα είναι τόσο εύκολο το έργο τους. Η Σλάβια είναι απίστευτη δυνατή στην έδρα της, μιας και στα τελευταία εννέα ματς μετράει επτά νίκες, μία ισοπαλία και μόλις μία ήττα! Το εντυπωσιακότερο μάλιστα είναι το γεγονός ότι σε όλες αυτές έχει βρει δίχτυα. Θα ρισκάρουμε και θα πάμε με τη νίκη των γηπεδούχων με σκορ πολλαπλών επιλογών 2-1, 3-1 ή 4-1 σε απόδοση 7.20.

Ρέιντζερς vs Σπάρτα Πράγας (Νίκη Ρέιντζερς και στα δύο ημίχρονα)

Η νίκη είναι μονόδρομος και για τις δύο ομάδες. Ρέιντζερς και Σπάρτα Πράγας ισοβαθμούν στη δεύτερη θέση με 4 βαθμούς, πίσω από την πρωτοπόρο Μπέτις η οποία έχει συγκεντρώσει δύο παραπάνω. Η Ρέιντζερς δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις και όλα δείχνουν απόψε ότι είναι με το μέρος της. Μάλιστα, στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες της, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις). Θα μπει αποφασισμένη η Ρέιντζερς γι' αυτό και θα πάμε με τη νίκη Ρέιντζερς και στα δύο ημίχρονα σε απόδοση 5.00.

Σλόβαν Μπρατισλάβας vs Λιλ (1 Ημίχρονο)

Σε τρομερή φόρμα βρίσκονται και οι δύο ομάδες. Η Σλόβαν είναι στη 2η θέση με 6 βαθμούς και η Λιλ ακολουθεί στη δεύτερη, με έναν λιγότερο. Η γαλλική ομάδα ωστόσο δεν έχασε σε κανέναν από τους τελευταίους 4 εκτός έδρας αγώνες κι αυτό ακριβώς θα επιδιώξει να διευρύνει κι απόψε. Μόνο που το έργο της δεν θα είναι τόσο εύκολο, μιας και η Σλόβαν Μπρατισλάβας νίκησε στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις. Θα κρατήσουμε τη νίκη των γηπεδούχων στο ημίχρονο σε απόδοση 4.60, μιας και η Σλόβαν Μπρατισλάβας νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις.

Μπεσίκτας vs Μπόντο Γκλιμτ (Ισοπαλία με γκολ)

Η Μπόντο Γκλιμτ θέλει νίκη και μόνο νίκη απόψε, αν θέλει να συνεχίσει να ελπίζει για την κατάκτηση της πρώτης θέσης στον όμιλό της. Από την άλλη, η Μπεσίκτας είναι στην τελευταία θέση με έναν βαθμό και στο -3 από την αποψινή της αντίπαλη. Η Μπόντο Γκλιμτ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 14 από 15 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις, όπως και η Μπεσίκτας δεν έχει χάσει στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις. Θα κρατήσουμε την ισοπαλία με γκολ σε απόδοση 4.05.