Τριάδα από τη Stoiximan Super League απόδοσης 9.73

Τριαδα απο τη Stoiximan Super League αποδοσης 9.73

Βρασίδας Ράπτης

Διαβάστε τις προτάσεις του Freetips247.com από τα κυριακάτικα ματς στη Stoiximan Super League.

Αστέρας Τρίπολης - Λαμία (Over 2.5)

Για 3η αγωνιστική ο Αστέρας Τρίπολης έμεινε μακριά από τη νίκη. Η ΑΕΚ πέρασε (3-0) από το «Θ. Κολοκοτρώνης» και οι Αρκάδες είχαν πολλά παράπονα από τη διαιτησία. Μόλις ένα τρίποντο εντός έδρας για την ομάδα του Μίλαν Ράσταβατς, η οποία έχει «στοχεύσει» το σημερινό με τη Λαμία για να αναρριχηθεί στον πίνακα. Η φιλοξενούμενη έχει εδραιωθεί στη μέση της βαθμολογίας με 12 πόντους. Οι 10 εξ αυτών έχουν έρθει σε εντός έδρας αγώνες. Νίκησε δίκαια 2-1 τον ΠΑΣ Γιάννινα και νιώθει πιο άνετη. 4/4 Over 2.5 έχει ο Αστέρας στο γήπεδό του και ο τρόπος που παίζει η Λαμία μας οδηγεί στη συγκεκριμένη επιλογή σε ελκυστική απόδοση.

Παναθηναϊκός - Πανσερραϊκός (1 & Under 3.5)

Από 4ος... στην κορυφή βρέθηκε πρωτόδικα ο Παναθηναϊκός μετά την τιμωρία του Ολυμπιακού για τη διακοπή του αγώνα στο «Γ. Καραϊσκάκης». Οι Πράσινοι πήραν στα χαρτιά το ματς, αλλά μεσοβδόμαδα ηττήθηκαν 2-1 από τη Ρεν στη Λεωφόρο και υποχώρησαν στη 2η θέση του ομίλου στο Europa League. Ο Πανσερραϊκός το πάλεψε στο Βικελίδης κόντρα στον Άρη, αλλά στις καθυστερήσεις ηττήθηκε 1-0. Τα Λιοντάρια έχουν να διαχειριστούν και το αβέβαιο της έδρας, οπότε πρέπει να παλέψουν για βαθμούς και εκτός (0Ν - 2Ι - 2Η). Δείχνουν ανταγωνιστικό πρόσωπο και δεδομένης της κόπωσης του αντιπάλου θα επιλέξουμε το 1 & Under 3.5.

Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα (1/1)

Είδε κι έπαθε ο Άρης για να κάμψει την αντίσταση του Πανσερραϊκού, αφού ο Φαμπιάνο στις καθυστερήσεις διαμόρφωσε το 1-0. Οι Θεσσαλονικείς θα δώσουν το τρίτο διαδοχικό εντός έδρας ματς και έχουν την ευκαιρία κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα για το 2ο σερί τρίποντο. Η φιλοξενούμενη έδειξε για μία ακόμα φορά κακό πρόσωπο σε πρώτο 45λεπτο αγώνα και αναζητά ακόμα σταθερότητα. Μόλις 5 οι βαθμοί του ΠΑΣ σε 8 αγώνες, ενώ και στα 4 προηγούμενα παιχνίδια πήγε στο ημίχρονο πίσω στο σκορ. Επιλέγουμε το 1/1.

Η πρόβλεψη του Freetips247.com

• Αστέρας Τρίπολης - Λαμία Over 2.5 (2.37)
  • Παναθηναϊκός - Πανσερραϊκός 1 & Under 3.5 (1.91)
  • Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα 1/1 (2.15)

Τριάδα απόδοσης 9.73 με ενισχυμένη απόδοση** στο τελικό αποτέλεσμα στο Pamestoixima.gr