Τετραδα Champions League σε αποδοση 18.88

Κώστας Τόπας

Τα παιχνίδια από τον όμιλο C και D έχουν κεντρίσει το ενδιαφέρον μας

Ρεάλ Μαδρίτης vs Ουνιόν Βερολίνου

Σαφέστατα η Ρεάλ αποτελεί το φαβορί όχι μόνο για την αποψινή νίκη αλλά και για την πρόκριση στην επόμενη φάση της διοργάνωσης. Η Ρεάλ δεν έχασε σε κανέναν από τους τελευταίους 8 εντός έδρας αγώνες και σήμερα θα επιδιώξει να διευρύνει το ρεκόρ της με ευρύ σκορ. Κρατάμε το 1 & Over 2.5 σε απόδοση 2.00.

Μπράγκα vs Νάπολι

Η Νάπολι δεν έχει χάσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις και σήμερα θα επιδιώξει να διευρύνει το ρεκόρ της. Από την άλλη η Μπράγκα δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες στη διοργάνωση Τσάμπιονς Λιγκ. Κρατάμε το Over 1.5 δεύτερο ημίχρονο για τη Νάπολι στο 3.15.

Ρεάλ Σοσιεδάδ vs Ίντερ

Με φόρα έρχεται η Ίντερ μετά την επικράτηση της στο ντέρμπι του Μιλάνου, κόντρα στη Μίλαν με 5-1. Η Ίντερ νίκησε στους τελευταίους 7 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις. Νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις. Στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες της Ρεάλ Σοσιεδάδ, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις). Νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις. Θα πάμε με το 2Χ & Under 3.5 στο 1.85

Μπενφίκα vs Σάλτσμπουργκ

Η Σάλτσμπουργκ δεν έχασε σε κανέναν από τους τελευταίους 12 εκτός έδρας αγώνες και απόψε θα επιδιώξει να διευρύνει το ρεκόρ της. Από την άλλη, στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες της Μπενφίκα, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις). Η Μπενφίκα νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις. Πάμε με το Over 2.5 στο 1.62.