Europa League: Παρολί από τα πλέι οφ σε απόδοση 19.39

Europa League: Παρολι απο τα πλει οφ σε αποδοση 19.39

Βρασίδας Ράπτης

Τα ματς των πλέι οφ του Europa League που ξεχώρισε το Freetips247.com για την Πέμπτη (31/08).

Οι επαναληπτικοί των πλέι οφ του Europa League διεξάγονται απόψε και το Freetips247.com ξεχώρισε μία τετράδα απόδοσης 19.39 στη Betshop. Αναλυτικά:

Κάραμπαγκ - Ολίμπια 1 & Over 1.5

Με δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο η Κάραμπαγκ πέρασε από την έδρα της Ολίμπια με 2-0 και έκανε αποφασιστικής σημασίας βήμα για την πρόκριση στους ομίλους του Europa League. Η σλοβένικη ομάδα όχι μόνο βλέπει την εστία της να παραβιάζεται και στα 7 τελευταία ματς, αλλά έχει δεχτεί 10 γκολ στα 3 προηγούμενα. Έξι σερί ματς αήττητη η γηπεδούχος, όλα είχαν 2-3 goal. Εμείς θα πάμε με τη νίκη της και το Over 1.5.

Ζόρια - Σλάβια Πράγας 2-3 goal

Σαφές προβάδισμα για τους ομίλους του Europa League πήρε η Σλάβια Πράγας με τη νίκη (2-0) της εντός έδρας. Οι Ουκρανοί άντεξαν ως το 80', αλλά το 2-0 δεν αφήνει πολλά περιθώρια, πόσω μάλλον από τη στιγμή που η ρεβάνς θα γίνει στην Πολωνία. Η τυπικά γηπεδούχος δεν βρίσκεται σε καλή κατάσταση (1 νίκη στα 5 τελευταία), όμως πολύ πιο ελκυστική είναι η απόδοση των 2-3 goal, που έχουν επιτευχθεί και στα 5 προηγούμενα της Σλάβια στη διοργάνωση.

Σπάρτα Πράγας - Ντιναμό Ζάγκρεμπ GG

Η Σπάρτα Πράγας αιφνιδίασε στην Κροατία, μπαίνοντας σε θέση οδηγού στο 39' με πέναλτι. Ωστόσο, η Ντιναμό όχι μόνο ισοφάρισε στο 44', αλλά βρήκε δύο ακόμα φορές δίχτυα και επικράτησε 3-1. Συνεπώς η πρωτοπόρος του πρωταθλήματος Τσεχίας θα μπει δυναμικά με στόχο ένα γκολ στο πρώτο 45λεπτο. Πέντε διαδοχικά GG μετρά η Σπάρτα, ενώ η Ντιναμό με τη σειρά της έχει 4/4 στα τελευταία που έχει δώσει.

Αμπερντίν - Χάκεν Over 3.5

Μέσα σε διάστημα 4 λεπτών επέστρεψε από το 2-0 η Αμπερντίν. Στο πρώτο παιχνίδι η Χάκεν προηγήθηκε με γκολ στο 36' και το 69', όμως οι Σκωτσέζοι έβγαλαν αντίδραση και με τέρματα των Μιόβσκι (75'), Ντέβλιν (79') έφεραν στα ίσα το ζευγάρι και άφησαν τα πάντα ανοικτά εν όψει της αποψινής ρεβάνς. Επιθετικές οι δύο ομάδες, με την Αμπερντίν να μετρά αισίως 3 Over 3.5 στα 4 τελευταία και τη Χάκεν να έχει 4/4 στα προηγούμενα!