Λάτιν παρολί σε απόδοση 8.53

Λατιν παρολι σε αποδοση 8.53

Βρασίδας Ράπτης

Οι προτάσεις του Freetips247.com από το Κόπα Λιμπερταδόρες και το Κύπελλο Αργεντινής.

Από δύο παιχνίδια του Κόπα Λιμπερταδόρες και ένα του Κυπέλλου Αργεντινής αποτελείται το λατιν παρολί που προτείνει το Freetips247.com από το βράδυ της Τετάρτης (02/08) έως τα ξημερώματα της Πέμπτης (03/08). Η απόδοση; 8.53!

Ατλέτικο Μινέιρο - Παλμέιρας GG

Αναμέτρηση στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής των «16» του Κόπα Λιμπερταδόρες. Η Ατλέτικο Μινέιρο κατέλαβε τη 2η θέση στον όμιλό της (3Ν - 1Ι - 2Η), ενώ η Παλμέιρας την 1η και με απολογισμό 5Ν - 0Ι - 1Η. Πρόκειται, φυσικά, για βραζιλιάνικο «εμφύλιο», με την Ατλέτικο Μινέιρο να βρίσκεται στη 13η θέση και την Παλμέιρας 3η. Η φιλοξενούμενη δείχνει σε πολύ καλύτερη κατάσταση, σε αντίθεση με την Ατλέτικο, η οποία αγνοεί τη νίκη για 9 διαδοχικά παιχνίδια. Δεδομένου ότι η τελευταία δέχεται γκολ εντός έδρας και στα 6 προηγούμενα, θα πάμε με το GG.

Νασιονάλ Μοντεβιδέο - Μπόκα Τζούνιορς 2-3 goal

Στη 2η θέση του ομίλου της στο Κόπα Λιμπερταδόρες τερμάτισε η Νασιονάλ Μοντεβιδέο με απολογισμό 3Ν - 2Ι - 1Η. Η Μπόκα Τζούνιορς από την άλλη πλευρά δεν είχε κανένα πρόβλημα να κόψει πρώτη το νήμα (4Ν - 1Ι - 1Η) και διανύει περίοδο φόρμα, όντας αήττητη στα 8 τελευταία ματς και με 5 διαδοχικά τρίποντα. Η φόρμα των δύο ομάδων μας οδηγούν στην επιλογή των 2-3 goal. Τόσα έχουν επιτευχθεί στα 3 από τα 4 τελευταία της γηπεδούχου στη διοργάνωση, αλλά και στα 3 τελευταία της Μπόκα σε όλες τις διοργανώσεις.

Τσάκο Φορ Έβερ - Ροζάριο Σεντράλ 2/2

Πρόκειται για αναμέτρηση του Κυπέλλου Αργεντινής για τους «32». Διεξάγεται σε ουδέτερο γήπεδο και σε περίπτωση ισόπαλου αποτελέσματος ακολουθούν πέναλτι. Η γηπεδούχος είναι προτελευταία στη 2η κατηγορία και κινδυνεύει με υποβιβασμό, ενώ προέρχεται από βαριά ήττα (4-0) από την Ατλάντα. Η Ροζάριο είναι στην 8η θέση της πρώτης κατηγορίας και αήττητη στα 5 τελευταία παιχνίδια. Χαμηλά η νίκη της φιλοξενούμενης, οπότε θα ρισκάρουμε με την επικράτησή της από το ημίχρονο.