Τετραδα Conference League σε αποδοση 72.16

Κώστας Τόπας

Τα παιχνίδια του Conference League ξεχωρίζουν από το κουπόνι της Stoiximan.gr και το Freetips247.com προτείνει τετράδα σε απόδοση 72.16

Τομπόλ Κοστανάι vs Βασιλεία

Εύκολο έργο τελικά είχε η Τομπόλ κόντρα στη Βασιλεία, καθώς επικράτησε 3-1 κι έβαλε τις βάσεις για την πρόκριση, ενόψει ρεβάνς  Η Τόμπολ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ νίκησε στους τελευταίους 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις. Από την άλλη,σους τελευταίους 5 αγώνες της Βασιλείας, μπήκαν περισσότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις). Ακόμα και χωρίς να φορτσάρει απόψε η Τομπόλ μπορεί να κατακτήσει ένα θετικό αποτέλεσμα, γι' αυτό και θα ρισκάρουμε με το Χ στο 3.15

Πιούνικ vs Κάλμαρ

Με δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο, η Πιούνικ έκανε την ανατροπή, έφτασε στη νίκη επικρατώντας 2-1 της Κάλμαρ κι απόψε έχει το πάνω χέρι για την πρόκριση. Αλλωστε, η Πιούνικ Γερεβάν δεν έχει χάσει στους τελευταίους 8 από 9 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ νίκησε στους τελευταίους 4 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις. Θα κρατήσουμε τον 1 όπου τον συναντάμε στο 2.32.

Ζαλαεγκερζέγκ vs Όσιγιεκ

Με ένα γκολ στις καθυστερήσεις η Όσιγιεκ πήρε τη νίκη κόντρα στην Ζαλαεγκερζέγκ, χωρίς ωστόσο να εμπνέει εμπιστοσύνη, ενόψει της ρεβάνς. Βέβαια, η Οσίγιεκ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις, αλλά η Ζαλαγκέρζεγκ δεν έχασε σε κανέναν από τους τελευταίους 5 εντός έδρας αγώνες. Θα επιλέξουμε τον 1 στο 2.50

Ομόνοια vs Καμπάλα

Επειτα από ένα θεαματικό παιχνίδι, η Ομόνοια πήρε τη νίκη με 3-2 κόντρα της Καμπάλα. Στα τελευταία 5 από τα 7 παιχνίδια της κυπριακής ομάδας είχαμε λιγότερα από 2.5 τέρματα, ενώ το NG εμφανίστηκε στα 6 εξ αυτών. Από την άλλη η Καμπάλα, πριν την πρώτη αναμέτρηση με την Ομόνοια είχε τρεις ισοπαλίες στο πρωτάθλημα οι οποίες συνδυάστηκαν με Under. Απόψε θα ρισκάρουμε με το Χ στο 3.95