Τελική φάση στο Κόπα Σουνταμερικάνα και το Freetips247.com προτείνει τριάδα στο 7.20

Τελικη φαση στο Κοπα Σουνταμερικανα και το Freetips247.com προτεινει τριαδα στο 7.20

Κώστας Τόπας

Στην τελική ευθεία βρίσκεται το Κόπα Σουνταμερικάνα, μιας και βρισκόμαστε στην διαδικασία των Play Offs. Το Freetips247.com αναλύει τις τρεις αναμετρήσεις και προτείνει τριάδα σε απόδοση 7.20

Μποταφόγκο vs Πατρονάτο

Η Μποταφόγκο έχει αρχίσει και παίρνει τα πάνω της τελευταία, διανύοντας έναν εξαιρετικό μήνα με νικηφόρα αποτελέσματα. Tο πρώτο μεταξύ τους παιχνίδι είχε λήξει 2-0 υπέρ της Μποταφόγκο και σήμερα έχει το πάνω χέρι για το 2/2. Αλλωστε δεν έχασε σε κανέναν από τους τελευταίους 15 εντός έδρας αγώνες και σήμερα καλείται να διευρύνει το σερί της. Πάμε με το 1 & Over 1.5 στο 1.55 της Betsson.

Εμελεκ vs Σπόρτινγκ Κριστάλ

Στο πρώτο παιχνίδι μπορεί να τα βρήκε σκούρα κόντρα στην Σπόρτινγκ, όμως στο τέλος η Έμελεκ κατάφερε πάρει αυτό που κυνηγούσε καθ' όλη τη διάρκεια της αναμέτρησης. Τη νίκη ακόμα και με το «φτωχό» 1-0. Το αρνητικό για την Έμελεκ απόψε είναι ότι θα πρέπει να επιστρέψει στα νικηφόρα αποτελέσματα και στην έδρα της, καθώς έφερε ισοπαλία στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις. Από την άλλη, Η Σπόρτινγκ Κριστάλ δεν έχει χάσει στους τελευταίους 14 από 15 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 6 από 7 αγώνες εκτός έδρας σε όλες τις διοργανώσεις. Θα ρισκάρουμε και θα πάμε με το combo 1 & Under 2.5 στο 2.30 στη Betsson.

Σαν Λορέντζο vs Ιντεπεντιέντε Μέντελιν

Τρίτη και τελευταία αναμέτρηση απόψε είναι αυτή μεταξύ της Σαν Λορέντζο και της Ιντεπεντιέντε. Οι αποψινοί γηπεδούχοι έχουν το πλεονέκτημα του πρώτου αγώνα, στον οποίο επικράτησαν με 1-0 και στη ρεβάνς θα επιδιώξουν μία ακόμη νίκη για την πρόκριση στην τελική φάση της διοργάνωσης. Από την άλλη, η Ιντεπεντιέντε Μεντεγίν δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 7 από 8 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις ενώ ήταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εκτός έδρας. Θα επιλέξουμε το Χ ημίχρονο σε απόδοση 2.02 της Betsson.