Το Freetips247.com ξεχώρισε τέσσερις αναμετρήσεις από Βραζιλία και Αργεντινή από το απόγευμα έως το βράδυ της Κυριακής (16/07).

Μία τετράδα απόδοσης 22.99 προτείνει σήμερα το Freetips247.com από τα πρωταθλήματα της Βραζιλίας και της Αργεντινής.

Κρουζέιρο - Κοριτίμπα GG

Περιμέναμε την απόδοση του άσου πολύ πιο ψηλά. Μην ξεχνάμε ότι η Κρουζέιρο στα 5 τελευταία εντός έδρας έχει 1Ν - 0Ι - 4Η, δεν έχει βρει δίχτυα και το τρίποντο κόντρα στη Σάο Πάολο ήρθε με... αυτογκόλ. Η Κοριτίμπα έχει μετρά 5 διαδοχικά GG μακριά από το γήπεδό της.

Ιντερνασιονάλ - Παλμέιρας 2-3 goal

Ένα αήττητο σερί 6 αγώνων στη Serie A τερματίστηκε για την Ιντερνασιονάλ, η οποία βρίσκεται στη 10η θέση. Δέχτηκε δύο γκολ στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τη Φλουμινένσε και δεν έβγαλε αντίδραση. Η Παλμέιρας χάνει έδαφος και είναι χωρίς νίκη στα 4 τελευταία ματς. Σημείο δεν προκύπτει, οπότε θα πάμε με τα 2-3 goal που έχουν εμφανιστεί στα 6 από τα 7 προηγούμενα μεταξύ τους.

Σάο Πάολο - Σάντος GG

Η Σάο Πάολο κατάφερε με ανατροπή (2-1) να νικήσει την Παλμέιρας εκτός έδρας στον επαναληπτικό του Κυπέλλου και η κόπωση είναι δεδομένη. Η Σάντος πήρε ψυχολογία με τη νίκη (4-3) απέναντι στη Γκοϊάς, οπότε της έχει ανοίξει η όρεξη. Ελκυστικό το GG που έχει εμφανιστεί στα 5 από τα προηγούμενα με γηπεδούχο τη Σάο Πάολο.

Χιμνάσια Λα Πλάτα - Μπόκα Τζούνιορς Over 2.5

Το αρνητικό σερί διευρύνεται για τη Χιμνάσια Λα Πλάτα. Μέσα σε 8 λεπτά στο πρώτο ημίχρονο δέχτηκε δύο γκολ από ην Ατλέτικο Τουκουμάν και έκλεισε μία 5άδα αγώνων χωρίς νίκη. Η Μπόκα Τζούνιορς απέφυγε να πέσει θύμα έκπληξης και νίκησε εντός την Ουρακάν 1-0, συμπληρώνοντας αήττητο 4 αναμετρήσεων. Επιλέγουμε να ρισκάρουμε με το Over 2.5 που έχει επιβεβαιωθεί και στα 5 τελευταία με γηπεδούχο τη Χιμνάσια.