Λατινοαμερικανικες μαχες σε αποδοση 31.96

Κώστας Τόπας

Τα παιχνίδια της Αργεντινής και της Βραζιλίας που διεξάγονται ξημερώματα Σαββάτου (15/07) ξεχωρίζουν από το πρόγραμμα και το Freetips247.com προτείνει τετράδα σε απόδοση 31.96!

Σαρμιέντο vs Βελέζ

Σε τραγική φόρμα η Σαρμιέντο, προέρχεται από 3 συνεχόμενες ήττες, σε αντίθεση με την Βελέζ η οποία στα τελευταία 3 ματς μετράει 2 νίκες και 1 ισοπαλία. Η διαφορά μεταξύ των δύο ομάδων στη βαθμολογία είναι στους 3 βαθμούς με τους γηπεδούχους να είναι στη 18η και την Βελέζ στην 12η θέση. Η Βελέζ Σάρσφιλντ έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εκτός έδρας στη διοργάνωση Πριμέρα Ντιβιζιόν, ενώ η Βελέζ Σάρσφιλντ έχασε στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες εκτός έδρας στο πρωτάθλημα.

Η ιστορία των αναμετρήσεων μας οδηγεί στο GG που το συναντάμε στο 2.20 στο κουπόνι της Betshop.

Ουρακάν vs Ταγιέρες Κόρντομπα

Από το κακό στο χειρότερο η Ουρακάν, η οποία δεν μπορεί να σηκώσει κεφάλι στο πρωτάθλημα, μετρώντας πέντε ήττες και μία ισοπαλία. Στην αντίπερα όχθη η Ταγιέρες βρίσκεται σε καλύτερη φόρμα έχοντας 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττα. Η Ταγιέρες δεν έχει χάσει στους τελευταίους 11 από 12 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις, ενώ στους τελευταίους 5 από 6 αγώνες της, μπήκαν λιγότερα από 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).

Βάσει φόρμας ομάδων αξίζει να πάμε με το 2 όπου το συναντάμε στο 2.60 στη Betshop.

CRB vs Αβάι

Μετά από 2 σερί νίκες κι από εκεί που πήγε να σηκώσει ανάστημα η CRB γνώρισε την ήττα την περασμένη αγωνιστική από την Σαπεκοένσε με 2-1. Από την άλλη η λέξη νίκη αγνοείται για την Αβάι, η οποία στα τελευταία 6 ματς μετράει 3 ήττες και 3 ισοπαλίες. Η Αβαί μάλιστα δεν κέρδισε σε σε κανέναν από τους τελευταίους 5 εκτός έδρας αγώνες, ενώ η CRB νικούσε στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 αγώνες εντός έδρας στη διοργάνωση Σέριε B.

Γι' αυτό και αναμένεται να καθαρίσει από νωρίς σήμερα το ματς κόντρα στην Αβάι. Πάμε με 1 ημίχρονο 1 τελικό στο 2.75 της Betshop.

Μποταφόγκο vs Τσαπεκοένσε

Η Μποταφόνγκο γνώρισε την ήττα την περασμένη αγωνιστική από την Σεάρα με 3-0 κι έτσι έβαλε τέλος στο θετικό σερί με δύο νίκες. Ετσι έμεινε στην 10η θέση με 24 βαθμούς και στο +9 από την αποψινή της αντίπαλο, η οποία μετράει μόλις 1 νίκη στα τελευταία 6 ματς, έχοντας παράλληλα 3 ισοπαλίες και 2 ήττες. Μάλιστα, δεν έχει κερδίσει στους τελευταίους 9 από 10 αγώνες στη διοργάνωση Σέριε B, ενώ η Μποταφόνγκο ηταν ισόπαλη στο ημίχρονο στους τελευταίους 4 από 5 αγώνες εντός έδρας στο πρωτάθλημα.

Κρατάμε τον 1 της Μποταφόνγκο σε απόδοση 2.07 της Betshop.