Τρομερό, ανεπανάληπτο, ασύλληπτο ταμείο σε απόδοση 60.00 από το Freetips247.com!

Τρομερο, ανεπαναληπτο, ασυλληπτο ταμειο σε αποδοση 60.00 απο το Freetips247.com!

Κώστας Τόπας

Ενα και μόνο σημείο ήταν αρκετό προκειμένου το Freetips247.com να σας στείλει ταμείο!

Από το πρόγραμμα της Τρίτης (30/04) το Freetips247.com ξεχώρισε φυσικά τη σπουδαία αναμέτρηση μεταξύ Μπάγερν και Ρεάλ για τα ημιτελικά του Champions League.

Στο 32ο λεπτό της αναμέτρησης, η ομάδα του Κάρλο Αντσελότι βγήκε στην αντεπίθεση, ο Γερμανός μέσος με μια πάσα... διαβήτη έστειλε την μπάλα συστημένη στον Βινίσιους, ο οποίος με άψογο πλασέ νίκησε τον Μάνουελ Νόιερ και έγραψε το 1-0 υπέρ των Ισπανών.

Στο δεύτερο ημίχρονο, οι Βαυαροί ανέβασαν ρυθμούς και με γκολ των Σανέ και Κέιν ανέτρεψαν την εις βάρος τους κατάσταση, κάνοντας το 2-1. Ωστόσο, οι Μαδριλένοι δεν είχαν πει την τελευταία τους λέξη και στο 83' με την εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, έκαναν το 2-2, το οποίο ήταν και το τελικό αποτέλεσμα.

Ποια ήταν η πρόβλεψη του Freetips247.com;

Ακριβές Σκορ Ημίχρονο/Τελικό. Και συγκεκριμένα το 0-1 στο πρώτο ημίχρονο -όπως κι έγινε- και το 2-2 για τελικό αποτέλεσμα. Χάρη στο γκολ του Βινίσιους στα τελευταία λεπτά, ο οποίος διαμόρφωσε το τελικό 2-2, το Freetips247.com σας έστειλε ταμείο στην αστρονομική απόδοση 60.00!

Το μόνο σίγουρο είναι πως τα ταμεία δεν σταματάνε εδώ, γι' αυτό μείνετε συντονισμένοι στο Freetips247.com, εδώ όπου θα βρίσκετε καθημερινά προγνωστικά, έξυπνα ειδικά στοιχήματα, πλούσια θεματολογία και έτοιμα δελτία στοιχήματος.